Naši ľudia

people_0007_rogacz

TOMASZ ROGACZ

Managing Director CZ & SK

„McDonald’s sú pre mňa ľudia, priatelia, dôvera, zábava a zároveň i možnosť rozvoja.“

McDonald’s patrí medzi spoločnosti, kde je možné vypracovať sa z radového zamestnanca až do vrcholného manažmentu. Tomasz je toho príkladom. Jeho profesionálna cesta sa začala v Poľsku, odkiaľ pochádza. Kým usadol do kresla generálneho riaditeľa McDonald’s Česká republika a Slovensko, pôsobil okrem iného ako Market Manager pre Srbsko a Bosnu a Hercegovinu.

Na práci pre McDonald’s ho baví predovšetkým motivujúci kolektív, pozitívna atmosféra a obrovské spektrum možností. „Prejsť postupne celou štruktúrou spoločnosti, to je obrovská škola manažmentu v praxi.“

people_0005_svobodova

ZUZANA SVOBODOVÁ

PR/Communications Director CZ & SK

„I’m really lovin’ it!“

Zuzana so svojím tímom stojí za tým, ako sa McDonald‘s prezentuje pred médiami a verejnosťou, rovnako ako za komunikáciou so zákazníkmi. Pokiaľ nám pošlete e-mailom svoj podnet, nápad alebo otázku, vždy vám odpovie niekto z PR oddelenia, ktoré vedie.

V čom je podľa nej práca pre McDonald’s výnimočná? „Máme zástupy fanúšikov, ale i zarytých odporcov. Podieľať sa na pretváraní vnímania značky, ktorá je o kvalitnom jedle a skvelých ľuďoch, je obrovskou výzvou a zároveň cťou.“

people_0003_sediva

IVANA ŠEDIVÁ

Marketing Director CZ & SK

„McDonald’s je pre marketéra značkou snov.“

Ivana za svoju kariéru pracovala hneď pre niekoľko popredných svetových hráčov, takže sa v prostredí nadnárodných korporácií dokonale orientuje. V McDonald’s sa od roku 2015 zameriava hlavne na budovanie značky. To sú každý deň nové výzvy. Mnoho výziev.

McDonald’s pre ňu predstavuje kompletné marketingové menu. „Je to veľmi zábavná a moderná značka. Je tu pre ľudí a s ľuďmi aj žije. Pracujú tu skvelí ľudia, ktorí milujú dobré jedlo a predovšetkým ľudia, ktorí majú svoju prácu radi.“

people_0002_prosecka

IVANA PROSECKÁ

Finance & Development Director CZ & SK

„McDonald’s – raňajky, ktoré si užívam.“

Ivana je u nás mentorkou, čo sa týka financií, dodávateľských vzťahov a procurementu. Každá koruna, ktorú zarobíme, alebo surovina, ktorú pre naše jedlo použijeme, je pod jej kontrolou. Vo vrcholovom finančníctve významných medzinárodných firiem sa pohybuje už viac než 20 rokov.

McDonald’s jej okrem iného pomáha šetriť čas. „Vzhľadom na to, že sa neustále ponáhľam, McDonald’s pre mňa znamená jedlo, ktoré je rýchlo dostupné, za super cenu a navyše podávané s úsmevom.“

people_0002_prosecka

RASTISLAV TESÁR

Senior HR & Training Manager CZ & SK

„McDonald’s pre mňa znamená skvelé miesto pre tréning, rozvoj a vedenie ľudí.“

Rastislav sa stará o tú najdôležitejšiu a najcennejšiu súčasť McDonald’s – našich zamestnancov. Vďaka jeho bohatým prevádzkovým skúsenostiam vidí ich potreby a so svojim tímom sa stará o to, aby naši ľudia mali skvelé pracovné podmienky, zlepšovali svoje schopnosti a zručnosti a boli motivovaní k ďalšiemu osobnému i kariérnemu rozvoju.

Je okrem iného držiteľom najvyššieho ocenenia našej spoločnosti – President’s Award.

people_0004_sedlacek

JAROSLAV SEDLÁČEK

Operations Director CZ & SK

„McDonald´s – skvelí ľudia, ktorí sú tu pre ľudí.“

Na konci deväťdesiatych rokov nastúpil do McDonald’s na brigádu a teraz riadi prevádzkové a IT oddelenie pre Českú republiku a Slovensko. S podporou svojho tímu modernizuje a zjednodušuje procesy v reštauráciách, ktoré pomáhajú plynulej prevádzke a vytvára príjemné prostredie pre zákazníkov.

McDonald’s pre neho znamená neustály vývoj. „McDonald’s je miesto, kde som spoznal mnoho skvelých ľudí. Je úžasné, ako sa neustále vyvíja, modernizuje a drží si pozíciu jednotky na trhu.“

people_0005_foltyn

RADIM FOLTÝN

Franchising Director CZ & SK

„McDonald’s je pre mňa úspešný biznis model s dôrazom na detail a skvelou partiou ľudí.“

Radim veľkú časť kariéry doposiaľ strávil vo finančnej sfére, v ktorej zastával najrôznejšie funkcie. Celú dobu mal ale záujem vyskúšať si pozíciu, ktorá by bola bližšie k prevádzke alebo obchodu, kde by mohol využiť svoje finančné znalosti.

Práve túto skúsenosť mu ponúkol McDonald’s na pozícii Franchising Director CZ & SK, ktorá má na starosti rozvoj jedného z najlepších franšízových konceptov na svete.