McDonald's nadeľuje pred vianočnými sviatkami ešte dostupnejšiu službu McDelivery - pribudla v Banskej Bystrici

21. december 2020

Bratislava, 21. december 2020 – Spoločnosť McDonald's rozširuje svoju doručovaciu službu McDelivery o štvrté mesto na Slovensku. Po jej úspešnom zavedení v Bratislave, Košiciach a Trnave ju sprístupnila aj pre svojich zákazníkov v Banskej Bystrici, prostredníctvom reštaurácie situovanej na Námestí L. Štúra 27. Od 15. decembra je donáška možná aj pre spádové územie Bratislavy z reštaurácie na Rožňavskej ulici a od 19. decembra pre spádové územie Trnava 1 - na Hlbokej ulici, kde reštaurácia v týchto dňoch prešla výraznou rekonštrukciou. Doručenie vybraného jedla ku dverám zákazníkov zabezpečuje partnerská doručovacia služba WOLT.

Reštaurácia v Banskej Bystrici je súčasťou šestnástich reštaurácií, z ktorých si zákazník môže objednať svoje obľúbené jedlo a nechať si ho doručiť už pred Vianocami až ku dverám svojho domova. V rámci donáškovej služby je dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s.

„Naša služba McDelivery už pár mesiacov úspešne doručuje jedlo ku dverám našich zákazníkov v Bratislave, Košiciach a Trnave. V týchto predvianočných dňoch sa môžu tešiť naši zákazníci na rozšírenie služby aj v Banskej Bystrici. Pribudli nové rozvozové zóny i v Bratislave a Trnave. Najmä v tomto období sa McDelivery stáva čím ďalej tým viac obľúbenou službou a sme radi, že ako líder v oblasti gastro segmentu sa nám darí neustále rozširovať portfólio služieb a inovácií, s cieľom zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť produktov,“ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald's pre SR.

Rovnako ako v ostatných troch mestách na Slovensku, aj v Banskej Bystrici si môžu zákazníci objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedenej reštaurácii v aplikácii Wolt alebo na stránke www.wolt.sk, a to každý pracovný deň v čase od 10.30 hod. do 21.00 hod., a cez víkend od 11.00 hod. do 21.00 hod. Kuriéri z Woltu doručia McMenu k zákazníkovi približne do 30 minút.

Vítame Banskú Bystricu, ako aj McDonald’s Banská Bystrica na Wolt mape a tešíme sa na množstvo spokojných zákazníkov! Vo Wolte si uvedomujeme neľahkú situáciu, ktorej v súčasnom období čelí gastro a preto sa snažíme pomôcť s pokrytím logistiky a zákazníckej podpory čo najväčšiemu množstvu zasiahnutých reštaurácií v rôznych mestách tak rýchlo, ako je to možné,” dodáva Jan Foret, generálny riaditeľ Woltu pre Slovensko a Českú republiku.

Reštaurácia v Banskej Bystrici bola otvorená v októbri pred 25 rokmi a historicky prvou reštauráciou McDonald’s na Slovensku. Počas minulého roka prešla rekonštrukciou konceptu na „reštauráciu novej generácie“. Zákazníkom poskytuje rôzne inovatívne riešenia zamerané najmä na digitálne objednávanie prostredníctvom samoobslužných kioskov a úpravu ingrediencií vo vybraných burgroch. Prevádzka je taktiež „enviro-friendly“, čiže koncipovaná s ohľadom na trvalú udržateľnosť. Tento koncept predstavuje komplexnú stratégiu starostlivosti o zákazníka aj spôsob zvyšovania jeho komfortu v reštauráciách McDonald's. Rovnako sa ako 27. reštaurácia novej generácie stala aj prevádzka v Trnave na Hlbokej ulici, kde pribudlo okrem služby McDelivery aj nová kaviarenská časť McCafé.

Prihlásenie k newsletteru