McDonald’s pripravil pre všetkých milovníkov burgerov bláznivú aprílovú novinku

1. apríl 2022

Spoločnosť McDonald's dnes oznámila, že sťahuje jednu zo svojich produktových vlajkových lodí, Cheeseburger. Burger, ktorý sa teší najväčším predajom a je v ponuke dlhé roky, aktuálne nahrádza Uhorkaburger. Spoločnosť jeho zavedením vypočula priania zamestnancov aj zákazníkov.

V ponuke reštaurácií McDonald's dochádza k veľkej zmene. Tradičný Cheeseburger by mal byť nahradený novinkou s názvom Uhorkaburger. Ten sa v predaji objavil práve dnes, 1. apríla, a cieli predovšetkým na milovníkov mekáčovských nakladaných uhoriek. „Naše uhorky sú pojem, takmer každý si hneď dokáže vybaviť ich sladkokyslú chuť. Novinkou cielime na všetkých našich zákazníkov, ktorí si bez nich nedokážu predstaviť žiadny burger. A nie je ich práve málo,“ hovorí Katka zo spoločnosti McDonald's. Práve Katka, ktorá v spoločnosti pracuje od roku 2013, sa sama na vlastnej koži presvedčila, aké dôležité je nezabúdať na uhorku vo vybraných burgeroch. Zákazníci ich jednoducho milujú a neboja sa ozvať, keď niekde nedopatrením chýba. „Pri vymýšľaní a skladbe nových produktov často vychádzame z iniciatív od našich zamestnancov, teraz je to práve Katka, kto nás svojim nápadom inšpiroval,“ hovorí Lucia  Poláčeková, manažérka PR pre McDonald's na Slovensku. Uhorkaburger by sa dal prirovnať ku klasickému „čízu“, zmenou je množstvo nakladaných uhoriek, ktorými je nový prírastok do rodiny doslova nadupaný. Zákazníci sa môžu tešiť až na 15 kusov koliesok v jednom burgeri. Pokiaľ aj vy patríte do početnej skupiny fanúšikov, zavítajte do reštaurácií McDonald's. Jedinečnú príležitosť ochutnať špeciálny burger máte práve dnes. Objednať si ho môžete cez mobilnú aplikáciu McDonald’s. 

A hoci sa jedná o prvoaprílový žart, Uhorkaburger dnes môžete naozaj v prevádzkach McDonald’s ochutnať. A nemajte obavy -  cheeseburger aj naďalej zostáva stálicou v ponuke reštaurácií McDonald's na Slovensku. 

Prihlásenie k newsletteru