McDonald's redizajnoval svoje webstránky

2. december 2019

K novinkám na stránke patrí rozšírený obsah o kvalite produktov a zodpovednom podnikaní.

Bratislava, 2. december 2019 – McDonald's v týchto týždňoch spustil nové verzie webových stránok McDonalds.cz a McDonalds.sk. Ich vývoj trval niekoľko mesiacov, pričom podstatná časť bola zameraná na analýzu najčastejšieho vyhľadávania a očakávania návštevníkov webu, aby jeho obsah a hlavné témy boli adresnejšie, pro-zákazníckejšie a ešte viac informatívnejšie o aktivitách spoločnosti v oblastiach kvality produktov, zodpovedného podnikania a ekologických projektov.

 

 

„Dizajn webu zodpovedá súčasnej globálnej vizuálnej identite McDonald's. Programovanie je optimalizované primárne pre mobilné telefóny, ktoré sa za posledné roky stali úplne dominantnými zariadeniami pre prehliadanie webu,“ hovorí Rudolf Ešner, marketingový supervízor spoločnosti McDonald's. „Podstatné vylepšenie majú podstránky venované novinkám a aktuálne produktové kampane, či vyhľadávač reštaurácií. Navyše pribudla sekcia venovaná kvalite surovín a globálnej iniciatíve v oblasti zodpovednosti a udržateľnosti,“ dodáva.

 

Unikátna návštevnosť stránok mcdonalds.sk sa pohybuje rádovo v desiatkach tisíc mesačne.

 

O spoločnosti McDonald's Slovensko

Spoločnosť McDonald's pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Prvá reštaurácia bola otvorená v Banskej Bystrici. V novembri roku 2003 vznikla na Slovensku charitatívna organizácia Ronald McDonald House Charities. Aktuálne je na Slovensku 31 reštaurácií, z ktorých je 15 v Bratislave a ostatných 16 v Banskej Bystrici, Košiciach, Liptovskom Mikuláši, Martine, Nitre, Prešove, Prievidzi, Trenčíne, Trnave, Zvolene a Žiline. Súčasťou 24 reštaurácií je obľúbený koncept McCafé, ktorý sa predstavil v roku 2009. V tomto roku predstavila značka McDonald's na Slovensku aj prvé reštaurácie z konceptu reštaurácií novej generácie. Do konca roku 2020 budú mať zavedený tento inovatívny koncept všetky reštaurácie na Slovensku. V ankete Najzamestnávateľ roka za rok 2018 sa spoločnosť McDonald‘s Slovensko umiestnila na 1. mieste v kategórii Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo.

Prihlásenie k newsletteru