McDonald's rozširuje ponuku doručovaných jedál o raňajky

2. február 2021

Služba McDelivery ponúka v Bratislave a Košiciach už aj raňajkové menu

Bratislava, 2. február 2021 –  Už vyše roka si môžu zákazníci objednávať ponuku obľúbených jedál z McDonad's cez doručovaciu službu McDelivery. Horúcou novinkou je rozšírenie ponuky o raňajkové menu, ktoré je už  dostupné pre vybrané lokality v Bratislave a v Košiciach. Zákazníci si tak môžu od ôsmej hodiny ráno objednať teplé raňajky až ku svojím dverám. Doručenie zabezpečuje partnerská doručovacia služba Wolt. 

Spoločnosť McDonald’s sleduje preferencie zákazníkov a reaguje na aktuálne trendy v oblasti gastronómie. Po minuloročnom spustení doručovacej služby McDelivery, ktorá je momentálne dostupná už v štyroch mestách na Slovensku, sa spolu s doručovacou službou Wolt dohodla na rozšírení ponuky jedál o raňajkové menu. To v ponuke reťazca na stránke a v aplikácií Wolt doposiaľ nebolo dostupné. Svoje prvé jedlo dňa si tak môžu zákazníci v Bratislave a v Košiciach vychutnávať už aj z pohodlia obývačky či priamo z postele. Jedná sa vôbec o prvú službu doručenia raňajok ku dverám zákazníka. 

„Neustále sa snažíme zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť našich produktov. So spoločnosťou Wolt úspešne spolupracujeme už vyše roka, počas ktorého sa nám podarilo spoločne pripraviť a doručiť viac ako 120-tisíc objednávok v rámci 4 slovenských miest, kde službu McDelivery aktuálne poskytujeme. Rozširujeme nielen rozvozové zóny, ale aj ponuku jedál, ku ktorej nám od februára pribudlo aj kompletné raňajkové menu,“ hovorí Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald’s Slovakia. 

Z ponuky obľúbeného reťazca sú dostupné všetky jedlá z bežnej raňajkovej ponuky, ktoré sa predávajú aj priamo v reštauráciách. Zákazníci si môžu pochutiť na vajíčkových dobrotách, ktoré sa pripravujú zo 100 % podstielkových GMO-free vajíčok dodaných slovenskou farmou Babičkin dvor. Klasickú ponuku dopĺňajú aj toasty, McMuffin a bagel. Pre hladošov je k dispozícií McCountry Breakfast, burger s dvomi plátkami bravčového, a pre maškrtné jazýčky jogurt či croissanty. Syrových nadšencov poteší najmä lokálna klasika  McMuffin Lučina.

Objednávky si môžu zákazníci v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedenej reštaurácie v aplikácii Wolt alebo na stránke Wolt, a to v každý pracovný deň i cez víkend, v čase od 8:00 hod. do 10:15 hod. Kuriéri z Woltu doručia raňajkové menu k zákazníkovi približne do 30 minút. 

Dopyt po dovoze jedla až ku dverám je aj z dôvodu opatrení spojených so zákazom vychádzania naozaj vysoký. “Rozšírenie služieb Woltu o donášku raňajok je krok, po ktorom bol dopyt a na ktorý sa veľmi tešíme, veríme, že sme týmto rozhodnutím potešili mnohých zákazníkov. Tešíme sa, že naša úspešná spolupráca s McDonald's pokračuje aj v tomto roku a spoločne vieme prinášať aj takéto novinky,” doplnil  Tomáš Beniak, nový generálny riaditeľ Wolt na Slovensku.

Pre zákazníkov, ktorí preferujú nákup priamo v reštauráciách, sa nič nemení. Prevádzky sú za sprísnených opatrení aj naďalej otvorené počas bežných otváracích hodín a služba McDrive je dostupná pre všetkých motoristov.

 

 

Prihlásenie k newsletteru