McDonald’s uvádza novú limitovanú kuraciu ponuku v HOT prevedení

7. marec 2022

Spoločnosť McDonald’s odhalila svoje pikantné tajomstvo. Nečakane prichádza s novou limitovanou edíciou “pálivých” kuracích produktov, ktoré potešia všetkých milovníkov chutného a kvalitného jedla. V reštauráciách McDonald’s oddnes nájdete nielen pikantnú dvojičku ikonického burgeru McChicken, ale aj pálivý Spicy Chicken McWrap, Spicy Chicken Snack Wrap, pikantné Spicy Chicken McNuggets a Chicken Strips s Hot Devil omáčkou.  Nová limitovaná ponuka bude dostupná do polovice apríla 2022.

Čoraz viac Slovákov naskakuje na vlnu pikantných dobrôt, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich jedálničkov. Pikantné jedlá nás jednoducho naučili násobiť lásku k jedlu, ktorá nás zahreje nielen pri srdci a v žalúdku, ale aj na jazyku. A všade kde sa násobí láska k jedlu, tam nemôže chýbať McDonald’s.

Spoločnosť McDonald’s veľmi intenzívne sleduje trendy v gastronómii aj preferencie svojich zákazníkov. Neustále sa sústreďuje na zlepšovanie zákazníckej skúsenosti, a preto sa pravidelne snaží svoju bežnú ponuku obohacovať rôznymi limitovanými novinkami. Motivuje tak zákazníkov k spoznávaniu nových chutí a k búraniu stravovacích stereotypov. „Tentokrát sme sa rozhodli našich zákazníkov nečakane prekvapiť s novou pikantnou ponukou, ktorá zahŕňa široký rad našich kuracích jedál. Vďaka bezkonkurenčnej chuti si na novej limitke pochutia milovníci pikantných jedál, ale aj milovníci klasiky, ktorí túžia spoznávať výraznejšie chute,“ hovorí Lucia Polačeková, PR manažérka pre McDonald’s Slovakia.

Zákazníci si už teraz môžu v ktorejkoľvek reštaurácií McDonald’s na Slovensku objednať pikantný variant obľúbeného burgeru McChicken či ikonických kuracích McNuggets. To však nie je všetko.  Z novej limitovanej edície sa potešia aj všetci tí, ktorí v rámci kuracej ponuky preferujú pokušenie ukryté v pšeničnej placke McWrapu a Snack Wrapu. Tá je vďaka špeciálnej pikantnej omáčke oddnes rovnako odetá do pálivého šatu.  

Pikantná ponuka kuracích jedál sa od tej klasickej líši nielen pálivou chuťou, ale aj balením, ktoré obsahuje nálepku s pálivým QR kódom. Ten po načítaní odkazuje zákazníkov na stránku, kde môžu ohodnotiť pikantnosť jedál na špeciálnej stupnici. Pálivú anketu môžu nájsť zákazníci aj na webovej stránke. Spoločnosť McDonald’s sa chystá na ostrý jazýček Slovákov pozrieť naozaj zblízka. 

Prihlásenie k newsletteru