Nalaďte sa na chrumkavé leto s McFlurry Oreo

11. máj 2023

Do reštaurácií McDonald’s priplávala limitovaná edícia McFlurry Oreo. Chuťové bunky Slovákov bude rozmaznávať počas celého leta. Naskočte na osviežujúcu vlnu s hrdinom letnej sezóny aj vy a vychutnajte si letné dni plnými dúškami. 

Zmrzlina McFlurry je pochúťka, ktorá si od svojho prvého uvedenia na trh v Kanade pred takmer tridsiatimi rokmi získala obrovskú popularitu po celom svete. Dôvodom je najmä jej nezameniteľná chuť a jedinečná krémová textúra, ktorá McFlurry odlišuje od iných zmrzlinových dezertov. Čerešničkou na torte sú chutné polevy a posýpky, ktoré z času na čas prichádzajú do McDonald’s aj v limitovanom prevedení. 

Hrdinom letnej sezóny 2023 je McFlurry Oreo, ktoré prináša už po druhý raz do McDonald’s chuť svetoznámych sušienok. Čokoládové keksy v spojení so sladkou krémovou náplňou namixované spolu s čerstvou mliečnou zmrzlinou sú ideálnym osviežením pre letné dni. 

Okrem novej príchute prichádza spoločnosť McDonald's na Slovensku aj s novým spôsobom miešania zmrzliny, ktoré je automatické prostredníctvom mixéra a znovu použiteľných lyžičiek, aby došlo k čo najlepšiemu vmiešaniu polevy a posýpky do zmrzliny. Vďaka zavedeniu znovu použiteľných lyžičiek, ktoré sa po miešaní dezinfikujú, spoločnosť ušetrí niekoľko ton odpadu ročne. Týmto krokom McDonald’s opäť znižuje množstvo vyprodukovaného odpadu v prevádzkach, čím prispieva k ochrane životného prostredia. 

Prihlásenie k newsletteru