Viete, v ktorom ďalšom slovenskom meste pribudol nový McDonald’s?

4. február 2022

Najnovšie nájdete na mape novú reštauráciu už aj v Nových Zámkoch 
 
Spoločnosť McDonald's otvára na južnom Slovensku svoju v poradí 38. reštauráciu, a to v Nových Zámkoch. Prevádzka tak rozšíri portfólio reštaurácií novej generácie, ktoré sa vyznačujú inovatívnymi riešeniami, vylepšenými službami pre zákazníkov a moderným dizajnom s ohľadom na udržateľnosť. Ani v tejto prevádzke nebude chýbať obľúbená kaviarenská časť McCafé. 
 
V poradí tridsiata ôsma prevádzka na Slovensku disponuje celkovo kapacitou 143 miest na sedenie. Svojim návštevníkom v Nových Zámkoch ponúka príjemné rodinné prostredie v modernom dizajne s názvom Wood & Stone. Priestory zároveň ponúkajú inováciu v podobe digitálnych hier pre deti, ako aj detský exteriérový playland, ktorý ocenia aj rodičia. Návštevníci môžu bežne využívať 6 samoobslužných kioskov, ktoré sú umiestnené v interiéri a zabezpečujú digitálne a rýchle objednanie si všetkých jedál z ponuky. Cez samoobslužné kiosky môžu zákazníci zároveň i tu pri každom nákupe prispieť zaokrúhlením výslednej sumy na charitatívne aktivity neziskovej organizácie Ronald McDonald House Charities, ktorá pomáha s rekonštrukciami detských oddelení v nemocniciach po celom Slovensku. 

„Sme veľmi radi, že môžeme naším zákazníkom sprístupniť túto novú a jedinečnú reštauráciu novej generácie, a to i napriek súčasnej náročnej situácii. Veríme, že nová prevádzka v Nových Zámkoch si nájde svojich verných zákazníkov, ktorých si získa svojou dostupnosťou, kvalitnou ponukou, rýchlym servisom a celkovým dizajnom interiéru,“ hovorí Richard Boháč, Development Manager pre McDonald's na Slovensku.

 

Čerstvo otvorená prevádzka spĺňa všetky štandardy McDonald’s reštaurácie novej generácie. Je koncipovaná s ohľadom na trvalú udržateľnosť a vyznačuje sa radom moderných technológií. V rámci reštaurácie je tak umiestnená napríklad LOV fritéza s až 40 % úsporou oleja (ten následne putuje na ďalšie energetické spracovanie), gril na mäso s nižšou spotrebou energie či ekologickejšej chladničky a mrazničky, alebo šetrné LED osvetlenie. Prevádzka je taktiež vybavená špeciálnou miestnosťou na triedenie odpadu po zákazníkoch, kde zaškolenému zamestnancovi prejde rukami každý jeden použitý obal. Celkovo sa spoločnosť venuje triedeniu odpadu už devätnásť rokov. 

Okrem triedenia odpadu priamo v reštaurácii a celkového znižovania plastov v systéme, vynakladá gastro líder na Slovensku aktívne kroky aj v otázke znižovania uhlíkovej stopy. Popri  parkovacích miestach pred reštauráciami nezabúda ani na vyhradené priestory pre elektro vozidlá, ktorých majitelia tu čoskoro počas návštevy reštaurácie budú môcť dobiť aj energiu svojho eko vozidla.  Pri prevádzke v Nových Zámkoch sa nachádzajú dve parkovacie miesta na elektro vozidlá spolu s nabíjačkami. Pred reštauráciou sa celkovo nachádza 36 parkovacích miest. 

Prácu si v tejto novootvorenej reštaurácii novej generácie nájde 80 zamestnancov, ktorí budú v prevádzke pod vedením dlhoročného licenčného partnera Zoltána Vidu. „Na novú prevádzku McDonalds v Nových Zámkoch sme sa veľmi tešili, keďže v južnej časti Slovenska bude nateraz jediná. Pôjde o moju štvrtú reštauráciu v poradí a verím, že si ju obyvatelia tohto regiónu aj rovnako obľúbia,“ skonštatoval franšízant Zoltán Vida. 

Prihlásenie k newsletteru