Začína sa osviežujúce a šťavnaté leto v McCafé

4. máj 2015

Bratislava, 4. mája 2015 – Sieť kaviarní McCafé pripravila prekvapenie pre všetkých milovníkov zdravého maškrtenia. Už od 4. mája si budú môcť pochutnať na dvoch bezlepkových a bezlaktózových dezertoch. Šťavnatá jahodovo – smotanová a osviežujúca mandarínkovo – smotanová torta potešia najmä tých, ktorí milujú ľahké nadýchané piškótové cesto a sviežu chuť smotany v spojení s ovocím.

Kým v zime uprednostňujeme chuť kvalitnej čokolády, karamelu či marcipánu, s prichádzajúcim letom naše chuťové poháriky vyhľadávajú ľahšie a šťavnaté ovocné dezerty. Spoločnosť McDonald's rozumie svojim zákazníkom. Preto už od 4. mája zaradila do ponuky McCafé vynikajúce sladké novinky: bezlaktózové a bezlepkové torty s jahodovo – smotanovou a mandarínkovo – smotanovou príchuťou.

„Rozšírením ponuky dezertov v kaviarňach McCafé chceme vyhovieť aj zákazníkom, ktorí uprednostňujú zdravšie maškrtenie a vyhľadajú bezlepkové, či bezlaktózové potraviny. Z našich ovocných smotanových noviniek budú nadšení,“ hovorí Zuzana Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie McDonald's Česká republika a Slovensko.

Dokonalé spojenie bezlepkového piškótového rezu, plneného nadýchanou bezlaktózovou tvarohovo-smotanovou náplňou a ozdobeného veľkými kúskami jahôd či mandarínky je osviežujúcim sladkým zážitkom. Odporúčaná cena pre obe tieto torty je 2,60 eur.

 

Pre ďalšie informácie sa, prosím, kontaktujte:

Zuzana Svobodová
PR/Communications Director CZ/SK
McDonald's ČR spol. s r.o.
Řevnická 170/4, 155 21 Praha 5
Tel.: +420 222 007 350
E-mail: zuzana.svobodova@cz.mcd.com

Prihlásenie k newsletteru