Zlaté oblúky je vidieť už aj v Pezinku. Novootvorená prevádzka je 41. v poradí

13. apríl 2023

Spoločnosť McDonald's opäť potvrdila svoju líderskú pozíciu na gastro trhu a obhájila tak titul najväčšieho prevádzkovateľa reštaurácií na Slovensku. Otvorením 41. prevádzky v Pezinku pokračuje v expanzii, čím sprístupnila obľúbené McDonald's produkty ďalším svojim zákazníkom. Novootvorená prevádzka je koncipovaná ako reštaurácia novej generácie v modernom dizajne disponujúca všetkými predajnými kanálmi vrátane objednávania cez samoobslužné kiosky, McDrive, McDelivery, McCafé či dokonca ako prvá novootvorená reštaurácia bude poskytovať aj novú službu MyOrder. 
 
McDonald's dnes otvoril už druhú novú prevádzku v tomto roku, tentoraz na hlavnom ťahu v Pezinku na Myslenickej ulici. Ide tak už o 41. prevádzku na Slovensku, čím McDonald's vytvoril nový míľnik v expanzii na slovenskom trhu. „Otvorením novej prevádzky v Pezinku sme započali novú decimálnu etapu expanzie. Poďakovanie za tento úspech patrí predovšetkým kolegom z oddelenia developmentu, obchodným partnerom, licenčnému tímu franšízantky Kataríne Balogovej,  a tiež našim zákazníkom a fanúšikom. Veríme, že sa nám bude aj naďalej dariť v rozširovaní siete našich nových prevádzok v rámci celého Slovenska,“ hovorí Lucia Poláčeková, PR manažérka pre McDonald's na Slovensku.

Návštevníci sa v ďalšej úspešne otvorenej reštaurácii na západnom Slovensku môžu tešiť na kombináciu dobrého jedla, kvalitnej kávy, ale aj zábavy pre rodiny s deťmi. Novootvorená prevádzka disponuje 150 miestami na sedenie v interiéri a 44 na terase. Ponúka celkovo veľký počet parkovacích miest, pretože návštevníci budú využívať celé parkovisko nákupného centra MOLO, kde budú vyhradené aj parkovacie miesta pre službu My Order, ktorá umožňuje  pohodlne si objednať akékoľvek jedlo z menu alebo využiť kupón, prostredníctvom McDonald's aplikácie.

Vo vnútorných priestoroch je pre návštevníkov pripravených 8 samoobslužných objednávacích plôch a nechýba McDrive či kaviarenská časť McCafé, kde si môžu návštevníci dopriať kvalitnú kávu. Rodičia s deťmi ocenia obľúbené detské hracie ihrisko playland umiestnené v interiéri prevádzky, ale aj stôl s interaktívnymi digitálnymi hrami.

Interiér reštaurácie je zariadený v neutrálnom puristickom dizajne Alphabet, ktorý sa vyznačuje prírodnými materiálmi, tlmenými farbami s akcentom na jednu výraznú farbu (väčšinou žltú)  skombinovanú s nápadným čiernobielym vzorom na nábytku či doplnkoch. Celkovú atmosféru dopĺňajú nápisy či vizuály, v ktorých dominujú namiesto grafiky písmená na stenách. Táto kombinácia nového a starého vytvára harmonickú atmosféru, vďaka čomu je nová McDonald's prevádzka v Pezinku tým pravým miestom, kde môžu zákazníci stráviť príjemné chvíle s rodinou. Tých, čo dostanú chuť na obľúbené produkty kedykoľvek počas dňa poteší, že aj novootvorená prevádzka spolupracuje s doručovacími partnermi (WOLT, Bolt, foodpanda).

McDonald's pod taktovkou franšízantky Kataríny Balogovej zabezpečí prácu v tejto reštaurácii až 80 ľuďom - ponúka flexibilitu a pracovné príležitosti všetkým bez rozdielu, pričom príležitosti využívajú  študenti, mamičky, osamotení rodičia, zdravotné znevýhodnené osoby i seniori.  Spoločnosť týmto  v tejto lokalite prispieva k zvýšeniu zamestnanosti a rozšíreniu pracovných ponúk s možnosťami kariérneho rastu. 

McDonald's chce byť dobrým susedom a priateľom komunity, a  prispieva k tomu viacerými 5projektami a spoločensky-zodpovednými aktivitami, akými sú vysádzanie zelene, čistenie okolia prevádzok a širších častí miest či podporou pri zariaďovaní anglických knižníc na stredných školách naprieč celým Slovenskom. Poslednou obdarovanou školou, ktorá využije knihy anglickej literatúry, je Obchodná akadémia v Pezinku. Spoločnosť takisto podporuje deti v pohybe a športovaní prostredníctvom najväčšieho školského futbalového turnaja, známeho ako McDonald's Cup, do ktorého sa aktuálne zapája väčšina základných škôl na celom Slovensku už 24 rokov.

Pezinská prevádzka je tak ako ostatné reštaurácie McDonald's koncipovaná ako reštaurácia novej generácie. Inovatívny spôsob prípravy jedál garantuje dokonale čerstvú chuť jedál a zároveň zjednodušuje proces výroby pre zamestnancov.

Reštaurácie novej generácie sa vyznačujú  aj využívaním fritéz typu Low Oil Volume (LOV), ktoré vďaka funkcii automatickej filtrácie zabezpečia lepšiu kvalitu a výslednú chuť jedál, no hlavne ušetria až 40 % oleja. K zníženiu energetickej náročnosti  prispieva LED osvetlenie, ktorého využívanie je v porovnaní s bežným osvetlením až o 75 % efektívnejšie. Systém monitoringu elektrickej energie bráni plytvaniu energiami v celej prevádzke. Veľkým pozitívom je aj zavedenie systému triedenia odpadu po zákazníkoch či aktívne upratovacie hliadky Trash Patrols, ktoré sa starajú o čistotu v okolí prevádzky.

Prihlásenie k newsletteru