Zavrieť ×

Globálne prehlásenie spoločnosti McDonald's o ochrane súkromia

Toto prehlásenie o ochrane súkromia popisuje, akým spôsobom McDonald's zhromažďuje, používa, chráni a sprístupňuje osobné údaje svojich zákazníkov. Výraz „zákazníci“ označuje osoby, ktoré navštevujú naše reštaurácie, používajú naše webové stránky či mobilné aplikácie alebo sú s nami v inom kontakte.

V niektorých krajinách, kde pôsobíme, platia právne predpisy, podľa ktorých sme povinní svojim zákazníkom v týchto krajinách poskytovať určité informácie o ochrane súkromia. Toto prehlásenie o ochrane súkromia ako také zahrnuje dve časti – globálne platné prehlásenie a informovanie pre konkrétnu krajinu.

Táto úvodná časť popisuje, akým spôsobom spoločnosť McDonald's zhromažďuje, používa, chráni a sprístupňuje údaje svojich zákazníkov. Ak existujú určité odchýlky pre konkrétnu krajinu alebo sme podľa platných národných právnych predpisov povinní poskytnúť dodatočné informácie, nahliadnite do detailné špecifikácie spracovanie pro Vašu krajinu osobních údajov.

Správcom vašich osobných údajov je subjekt spoločnosti McDonald's pôsobiaci v jurisdikcii, v ktorej sú vaše osobné údaje získané. Berte, prosím, na vedomie, že v niektorých krajinách môže existovať ďalší subjekt, ktorý je správcom údajov. Ak si prajete viac informácií o správcovi vašich osobných údajov, nahliadnite do detailné špecifikácie spracovanie pro Vašu krajinu osobních údajov nižšie.

Ak ste zákazníkom McDonald's v krajine mimo Slovensko, nájdete príslušné prehlásenie o ochrane súkromia na národných webových stránkach McDonald's pre dané krajiny. Národné webové stránky spoločnosti McDonald's sú k dispozícii tu.

Mnohé z našich reštaurácií vlastnia a prevádzkujú držitelia franšíz, ktorí sú nezávislými podnikateľskými subjektmi. Toto prehlásenie o ochrane súkromia neplatí pre držiteľov našich franšíz ani pre webové stránky či mobilné aplikácie, ktoré tieto subjekty prevádzkujú. Ak si prajete informácie o tom, ako držitelia našich franšíz využívajú informácie zákazníkov, nahliadnite priamo do ich oznámení o ochrane súkromia.

1. Informácie, ktoré zhromažďujeme

2. Ako používame informácie, ktoré získame

3. Akým spôsobom sprístupňujeme nami získané informácie

4. Oznámenie o ochrane súkromia detí

5. Vaše možnosti

6. Používanie našich online služieb a iných technológií

7. Odkazy na iné webové stránky a sociálne siete

8. Zabezpečenie informácií

9. Archivácia

10. Medzinárodné odovzdávanie osobných údajov

11. Zmeny nášho prehlásenia o ochrane súkromia

12. Ako nás môžete kontaktovať

13. Zásady spracovania osobných údajov McDonald's – Slovenská Republika

14. Zásady využívania súborov cookie a podobných technológií