Zavrieť ×

Objav majstrovsky vyladenú chuť našich prémiových burgerov, v ktorých ťa čaká vysoký a šťavnatý kus hovädzieho mäsa, lahodná kombinácia dvoch omáčok, špeciálna žemľa a súhra kvalitných a prekvapivých ingrediencií.

Poriadne nadupaný burger inšpirovaný klasickou receptúrou prináša tie najobľúbenejšie chrumkavé aj šťavnaté ingrediencie. Nájdeš v ňom všetko, čo na burgeroch miluješ, aj pár chuťových prekvapení navyše, ako napríklad kyslú uhorku alebo kombináciu hrubozrnnej a bazalkovej horčice.

Symfónia sviežosti a netradičnej chuťovej kombinácie. Nechaj sa prekvapiť modernou chuťou tohto mimoriadne chrumkavého fešáka s čerstvou uhorkou, marockou omáčkou s rímskou rascou či kombináciou červenej a smaženej cibuľky.

Poriadne nadupanú klasiku si môžeš dať aj v kuracom variante. Jej chrumkavosť a šťavnatosť skvele doplní celý zástup obľúbených ingrediencií, ktoré prinášajú poctivú vyladenú chuť aj pár malých prekvapení.

Moderný svieži a neskutočne chrumkavý zážitok. To ťa čaká, keď sa zahryzneš do kuracieho variantu v extra chrumkavej strúhanke s množstvom čerstvej zeleniny a prekvapivou dvojicou omáčok, marockej s rímskou rascou a jemne kyslej citrónovej.