Mekáč, to nie je len Big Mac alebo cheeseburger, ktoré, samozrejme, všetci milujeme. Je toho omnoho, omnoho viac. No pozri. Kto by odolal týmto novým kuracím wrapom? Každý je iný a tak veľmi na zahryznutie. Takže… Do ktorého sa zamiluješ ty?

Grilled Ajvar McWrap

Čo takto trochu balkánskeho temperamentu? V tomto wrape k sebe dokonalo sadne grilované kura s čerstvou zeleninou, nakladanými kapiami a ajvarom, ktoré navyše skvelo doplní jemná majonéza. Toto tu ešte vážne nebolo.

Crispy Asia McWrap

Máš chuť na niečo pikantné a zároveň svieže? Tak tento ázijský wrap je pre teba presne to pravé. Chrumkavé kuracie stripsy, šťavnatá uhorka, ľadový šalát, restovaná cibuľka a štipľavá omáčka Sriracha a cesnaková omáčka. Jednoducho dokonalosť!

Grilled Italian McWrap

Mamma mia! Tento wrap, plný talianskych chutí, si skrátka zamiluješ. Šťavnatý plátok grilovaného kuraťa, čerstvá uhorka, paradajka, rukola a hlavne jedna omáčka s paradajkami a oreganom a druhá s cesnakom. Takto nejako chutí letná láska.

Crispy Bacon McWrap

Áno, toto je klasika. Chrumkavé kuracie, šťavnatá voňavá slaninka a k tomu strúhaný čedar. Keď pridáme ešte čerstvý šalát, paradajku, kyslé uhorky, kečup a horčicu, je to jednoducho wrap jedna báseň. Nemyslíš?