Chrumkavé, čerstvé a vyladené – daj si obľúbené šaláty s novou receptúrou.

Pokiaľ máš chuť na svieži obed alebo večeru, mekáčovské šaláty sú pre teba to pravé. Teraz aj s novonamiešanou šalátovou zmesou rímskeho šalátu, rukoly, cvikly a šalátu frisée. A tiež s chrumkavou uhorkou, cherry paradajkami, čedarom a zálievkou podľa vlastného výberu. Dať si ich môžeš hneď v troch vyhotoveniach s kuracím alebo vo veggie variante.

Grilled Chicken šalát

Ideálny svieži obed? Predsa veľký šalát s množstvom zeleniny a grilovanými kuracími prsami. Skús novonamiešanú šalátovú zmes spestrenú uhorkou, cherry paradajkami, chrumkavými krutónmi, strúhaným čedarom a plátkom grilovaného kuracieho mäsa so zálievkou podľa vlastného výberu.

Zisti viac

Crispy Chicken šalát

Chrum, chrum – počuješ to? To je nová šalátová zmes s kuracími stripsami obalenými v dokonalej chrumkavej kruste s poriadnou dávkou uhoriek, cherry paradajok a krutónov a strúhaným čedarom, to všetko so zálievkou podľa vlastnej chuti.

Zisti viac

Veggie šalát

U nás aj zelenina môže hrať prím. Ideálna porcia novonamiešaných chrumkavých šalátov so cherry paradajkami, uhorkou, krutónmi a veggie plackou v kombinácii s nastrúhaným čedarom a zálievkou, ktorú si vyberieš.

Zisti viac