Dobrý sused spustil náborovú kampaň: Dáme ti dôvod, prečo pracovať v McDonald's

31. august 2021

Spoločnosť McDonald’s na Slovensku ani počas turbulentného obdobia pandémie neprepúšťala zamestnancov, vďaka čomu si vyslúžila renomé stabilného zamestnávateľa a dobrého suseda s viac ako 25-ročnou tradíciou na našom trhu. Nič sa nemení ani počas práve spustenej celonárodnej náborovej kampane, v rámci ktorej ponúka uchádzačom v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Liptovskom Mikuláši, Martine, Nitre, Prešove, Prievidzi, Trenčíne, Trnave, Zvolene, Žiline a pri Beladiciach stabilitu, starostlivosť, a s tým spojený úväzok vo forme trvalého pracovného pomeru. K rodine 2 670 zamestnancov aktuálne v 35 prevádzkach sa tak môžu teraz pridať ďalší záujemcovia a nájsť si dobre ocenenú prácu. 

Okrem pevného pracovného úväzku ponúka spoločnosť McDonald’s svojim potenciálnym zamestnancom  i zaujímavé benefity, ktoré sú u dobrého suseda štandardom. Rozširujú sa, či upravujú podľa aktuálnej preferencie a potreby zo strany zamestnancov. „Benefity pre našich zamestnancov neustále aktualizujeme a prispôsobujeme požiadavkám a potrebám našich kolegov, pretože nám záleží na ich spokojnosti a využiteľnosti všetkých výhod od našej spoločnosti. K stabilným benefitom patria okrem flexibilného pracovného času a plánovania zmien podľa potrieb, aj zľavy v našich reštauráciách a v našej kaviarenskej časti McCafé, príspevok na uniformu, pravidelné tímbildingové aktivity, rôzne darčeky a sezónne balíčky pre každého zamestnanca. A keďže chceme spolu oslavovať aj tie najradostnejšie chvíle v živote našich zamestnancov, odovzdávame finančný príspevok pri narodení dieťaťa, pri uzatvorení manželstva, či pri pracovnom výročí.  Pre športujúcich kolegov máme k dispozícii aj Multisport kartu,“ približuje Adriana Boháčová, People manažérka pre McDonald’s na Slovensku.  

Trikrát ocenený Najzamestnávateľ 

Širokú ponuku benefitov dopĺňa priateľská atmosféra, tímová spolupráca a vzájomná podpora – spoločnosť McDonald’s je totižto známa svojím profilovaním do role dobrého suseda, ktorý je tu vždy pre vás. Túto filozofiu  sa  obľúbený gastro prevádzkovateľ snaží uplatňovať nielen smerom k zákazníkom, ale aj voči zamestnancom. O tom, že ľudia tento prístup oceňujú, svedčí napríklad minuloročný prieskum spoločnosti, ktorý ukázal, že až 80 percent zákazníkov oceňuje jeho priateľskosť a zákaznícky prístup. Dôkazom toho je, že spoločnosti sa po tretíkrát po sebe dostalo ocenenia Najzamestnávateľ roka 2020 v kategórií Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. 

Spoločnosti mimoriadne záleží na celkovej pohode na pracovisku a zdraví jej zamestnancov, čo potvrdzuje i skutočnosť, že sa stala členom koalície Ligy za duševné zdravie, aby podporila vzdelávanie o duševnom zdraví svojich zamestnancov a je tiež signatárom Charty diverzity, pretože si zakladá na rovnosti príležitostí pre každého. 

26 rokov inovácií 

Reštaurácie McDonald’s, rovnako ako celý gastro segment, prešli v roku 2020 neľahkými výzvami. Stabilita pre zamestnancov, ktorú spoločnosť dlhodobo ponúka, vychádza z jej fungujúceho a efektívneho biznis modelu. Ten je postavený na kvalitných surovinách, osvedčených a stále vylepšovaných procesoch, priateľskom a profesionálnom servise a v neposlednom rade, na inováciách. Aj vďaka nim si dokázal dobrý sused udržať svoju pozíciu lídra v gastro segmente. Zákazníkom ponúka služby McDrive, či McDelivery, a aktuálne prechádzajú už takmer všetky prevádzky do konceptu reštaurácií novej generácie s ešte lepším zákazníckym servisom vrátane obsluhy k stolu  a možnosti úpravy jedál podľa požiadaviek zákazníka aj cez samoobslužné digitálne kiosky. Aj vďaka tomu sa spoločnosti darí na zvyšovať  svoj podiel na trhu. Kým v roku 2019 tvorili návštevy McDonald’s 70 percent všetkých návštev reštaurácií rýchleho občerstvenia na Slovensku, v minulom roku to bolo takmer o tri percentá viac.

Získajte viac informácií o nových pracovných možnostiach, firemnej kultúre, či benefitoch  pre zamestnancov priamo z „kuchyne“ McDonald’s prostredníctvom krátkeho kvízu

Viac detailov o kariérnych príležitostiach v spoločnosti McDonald’s nájdete aj TU.

Prihlásenie k newsletteru