Jedlo z McDonald’s doručia ku dverám zákazníkov už aj v Žiline

15. apríl 2021

Služba McDelivery sa rozširuje o šieste mesto na Slovensku

Spoločnosť McDonald's nepoľavuje v rozrastaní svojej doručovacej služby McDelivery. Rozširuje tak svoju základňu o šieste mesto na Slovensku. Doručenie chutných jedál až ku dverám môžu oddnes využívať už aj zákazníci v spádových oblastiach Žiliny. Aktuálne je tak služba dostupná už z 20 slovenských McDonald's reštaurácií. Donáškovú službu zabezpečuje partnerská doručovacia služba WOLT prostredníctvom reštaurácií McDonald’s na ulici Vysokoškolákov 52 a na námestí Andreja Hlinku 7B.

Po úspešnom zavedení služby McDelivery v Bratislave, Košiciach, Trnave, Banskej Bystrici a Nitre ju spoločnosť McDonald’s sprístupnila aj pre zákazníkov v Žiline. V rámci služby je dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s a obľúbené McMenu doručia kuriéri z Woltu k zákazníkovi v rámci rozvozovej zóny približne do 30 minút. 

Expanzia doručovacej služby je reakciou na zmeny v spotrebiteľskom správaní. McDonald’s, ako líder v gastro segmente, sa neustále snaží rozširovať portfólio služieb. Cieľom je zlepšovanie zákazníckej skúsenosti a dostupnosti produktov. „V službe McDelivery, ktorá je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená, vidíme veľký potenciál. Zákazníci zo žilinskej rozvozovej zóny si už môžu objednať z pohodlia domova kvalitné a chutné jedlo až ku svojim dverám. Veríme, že sa nám podarí službu čo najrýchlejšie rozšíriť aj do ďalších miest na Slovensku, nakoľko v súčasnosti službu poskytujeme už z 20 slovenských reštaurácií,“ informuje Lucia Poláčeková, PR supervízorka McDonald's pre Slovensko.

Rovnako, ako v ostatných mestách na Slovensku, aj v Žiline si môžu zákazníci objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedených reštaurácii v aplikácii Wolt alebo na stránke wolt.sk,  vždy podľa aktuálnych doručovacích hodín „Žilina je už šiestym mestom na Slovensku, kde sa zákazníci môžu tešiť na spoľahlivé služby Woltu a obľúbené jedlá z McDonald´s, bez tohto spojenia si už ani nevieme predstaviť príchod do niektorého zo slovenských miest. Zákazníci sa z tejto novinky vždy veľmi tešia a my sme radi, že aj v Žiline môžeme ponúknuť len tie najkvalitnejšie služby. Chceme byť službou dostupnou nielen pre čo najväčší počet zákazníkov, ale aj pre reštauračných partnerov," hovorí Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Woltu na Slovensku. 

Obe reštaurácie v Žiline prešli v posledných mesiacoch rekonštrukciou a sú „reštaurácie novej generácie“.  Zákazníkom poskytujú rôzne inovatívne riešenia zamerané najmä na digitálne objednávanie prostredníctvom samoobslužných kioskov a úpravu ingrediencií vo vybraných burgroch. Prevádzky sú koncipované s ohľadom na trvalú udržateľnosť a ekologickejšie zariadenia. Tento koncept predstavuje komplexnú stratégiu starostlivosti o zákazníka aj spôsob zvyšovania komfortu v prevádzkach McDonald's. 

Prihlásenie k newsletteru