McDonald’s spúšťa v Nitre službu McDelivery

12. marec 2021

Už 20 reštaurácií ponúka službu McDelivery

Bratislava, 12. marec 2021 – Spoločnosť McDonald's rozširuje svoju doručovaciu službu McDelivery o piate mesto na Slovensku. Služba je dostupná pre zákazníkov v spádových oblastiach Nitry, prostredníctvom reštaurácie McDonald’s v OC Mlyny a reštaurácie na ulici Bratislavská cesta. Doručenie vybraného jedla ku dverám zákazníkov zabezpečí partnerská doručovacia služba WOLT.

Po úspešnom zavedení služby McDelivery v Bratislave, Košiciach, Trnave a Banskej Bystrici ju spoločnosť McDonald’s sprístupnila aj pre svojich zákazníkov v Nitre. Obe reštaurácie v Nitre sa tak stali súčasťou už 20 prevádzok, z ktorých si zákazník môže objednať svoje obľúbené jedlo a nechať si ho doručiť až ku dverám svojho domova. V rámci donáškovej služby je dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s.

Expanzia doručovacej služby je reakciou na zmeny v spotrebiteľskom správaní a na pretrvávajúce opatrenia, ktoré reflektujú súčasnú pandemickú situáciu. „Ako líder v gastro segmente sa neustále snažíme rozširovať portfólio služieb, s cieľom zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť našich produktov. Práve v službe McDelivery, ktorá je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená, vidíme veľký potenciál. Zákazníci z Nitry si už môžu objednať z pohodlia domova kvalitné a chutné jedlo až ku svojim dverám. Veríme, že sa nám podarí službu postupne rozširovať aj do ďalších miest na Slovensku,“ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald's pre SR.

Rovnako, ako v ostatných mestách na Slovensku, aj v Nitre si môžu zákazníci objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedených reštaurácii v aplikácii Wolt alebo na stránke wolt.sk, a to od pondelka do nedele v čase od 10.30 hod. do 21.40 hod., respektíve od 10.30 hod. do 18.40 hod. podľa aktuálnych otváracích hodín reštaurácií McDonald's v Nitre. Kuriéri z Woltu doručia McMenu k zákazníkovi približne do 30 minút. „Nitra bola pre nás prirodzeným pokračovaním v expanzii na Slovensku, jednak vzhľadom na veľkosť mesta samotného, ako aj kvôli jeho skvelej gastronomickej kultúre, no a v neposlednom rade aj pre dopyt od zákazníkov po našej donáškovej službe. V každom meste, do ktorého sa rozhodneme rozšíriť pôsobenie Woltu, chceme ponúkať len tie najkvalitnejšie služby a byť službou dostupnou pre čo najväčší počet zákazníkov, ale aj reštauračných partnerov. Sme preto radi, že aj v Nitre si budú môcť zákazníci cez našu platformu objednať svoj obľúbený burger z McDonald’s, bez ktorého si nové Wolt mesto už ani nevieme predstaviť," hovorí Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Woltu na Slovensku.

Obe reštaurácie v Nitre prešli v posledných mesiacoch rekonštrukciou a sú „reštaurácie novej generácie“. Zákazníkom poskytujú rôzne inovatívne riešenia zamerané najmä na digitálne objednávanie prostredníctvom samoobslužných kioskov a úpravu ingrediencií vo vybraných burgroch. Prevádzky sú koncipované s ohľadom na trvalú udržateľnosť a ekologickejšie zariadenia. Tento koncept predstavuje komplexnú stratégiu starostlivosti o zákazníka aj spôsob zvyšovania komfortu v prevádzkach McDonald's.

Prihlásenie k newsletteru