McDonald's dnes na Slovensku otvára prvú prevádzku z konceptu reštaurácií novej generácie

21. február 2019

Bratislava, 21. február 2019 – Spoločnosť McDonald's dnes na Slovensku spúšťa prvú prevádzku v rámci konceptu reštaurácií novej generácie. V lamačskom OC Bory Mall v Bratislave si oddnes môžu zákazníci McDonald's objednať jedlo prostredníctvom samoobslužných digitálnych kioskov.

 

Reštaurácia McDonald's v OC Bory Mall ponúka po novom na objednávanie 3 obojstranné objednávkové kiosky. Spolu je to 6 digitálnych objednávkových plôch. Jedlo si môžu zákazníci naďalej objednať aj pri pulte, kde sú pre nich k dispozícii 2 štandardné pokladne.

 

Koncept reštaurácií novej generácie má za cieľ využívať moderné technológie v prospech zákazníka. Je to nová stratégia starostlivosti o zákazníka i spôsob zvyšovania jeho komfortu v reštauráciách McDonald's. Technológia nového samoobslužného kiosku znamená, že príprava jedla začne v kuchyni pre zákazníka bezprostredne po odoslaní objednávky, čím sa  zaručuje 100 % čerstvosť.

 

Novému konceptu bola prispôsobená aj kuchyňa, ktorá prešla rozsiahlou prestavbou a zmenou systému manažmentu práce. V poradí ďalšími reštauráciami McDonald's, v ktorých budú najbližšie tieto kiosky inštalované, sú prevádzky v Bratislave v OC Centrál a na Prievozskej ulici.

Foto: Peter Frolo, Miesto: prevádzka McDonald's v Bory Mall

 

 

 

Kontakt pre médiá

Zuzana Svobodová

PR/Communications Director

McDonald's ČR/SR

Tel.: +420 222 007 350

E-mail: zuzana.svobodova@cz.mcd.com

 

Prihlásenie k newsletteru