Burgery Maestro,
ako ich vidí Maestro.

Mladý kreatívny šéfkuchár, ktorý sa nebojí prinášať nový pohľad na gastronómiu, inovovať prípravy pokrmov aj experimentovať s netradičnými kombináciami a ingredienciami. Svoj talent si Přemek Forejt cibril v zahraničných podnikoch ovenčených michelinskými hviezdami a od roku 2015 vedie kuchyňu známej finediningovej reštaurácie v Olomouci. A preto sme tohtoročnú receptúru nášho najprémiovejšieho burgera Maestro zverili práve do jeho rúk.

„Mojím cieľom bolo vytvoriť burger, ktorý by som si ja sám v Mekáči rád dal. Chcel som, aby to chutilo inak, do kysla, a hlavne, aby to bolo veľmi šťavnaté. Preto som vytvoril pre Maestro burgre aj svoje bylinkové pesto, z ktorého mám skutočnú radosť – dodáva burgeru svieži kick!“


Gourmet beef

Poriadny kus šťavnatého hovädzieho, francúzsky syr raclette a unikátne pesto, ktorého receptúru Přemek vyladil priamo na mieru tomuto burgeru. Gurmánsky zážitok par excellence.

Gourmet chicken

A vďaka Přemkovému nadšeniu máme tentoraz prémiové burgery Maestro hneď dva. Rovnako delikátny a šťavnatý, ale v tomto hrajú prím krehké kuracie prsia v chrumkavej strúhanke. Dáš si povedať?

Prihlásenie k newsletteru