Čo je lepšie ako dať si pohodičku s niečím dobrým z Mekáča? No predsa dať si toho ešte viac, a pritom za lepšiu cenu. Potešíš tak nielen svoj žalúdok, ale i peňaženku. Či už máš chuť na niečo malé pre seba, alebo chceš potešiť celú rodinu, z našej novej výhodnej ponuky si určite vyberieš.

Happy Meal Family Combo M

Chceš deťom urobiť poriadnu radosť? Vyber si tú pravú výhodnú kombináciu s Happy Mealom. V combe nájdeš aj Veľké McMenu s Big Macom, hranolkami a nápojom podľa svojho výberu a na záver ťa poteší skvelá bodka, buď zmrzlina, alebo káva. A ak je vás viac, môžete si objednať combo vo veľkosti L alebo XL s Big Macom a Happy Mealom navyše.

Burger Family Combo

Ak chceš stráviť pekný večer vo dvojici a vychutnať si pri tom svoj obľúbený burger, toto combo je pre teba to pravé. K burgerom, hranolkám a nápoju si môžeš ako dezert vybrať zmrzlinu alebo kávu. A to všetko za cenu, ktorú rozhodne oceníš.

McNuggets Family Combo

Kto by nemal rád nugetky? Čím viac ich máš pred sebou, tým lepšie. S naším novým balíčkom ich navyše môžeš mať spolu s hranolkami a nápojmi za cenu, ktorá ťa poteší. Nakoniec ešte zmrzka alebo hranolky a výhodný rodinný obed je na svete.

Double Cheese Combo

Čo je viac než číz? No predsa Double číz. Ak túto klasiku s dvojitou porciou šťavnatého hovädzieho miluješ, máme pre teba super správu. V meníčku s hranolkami a nápojom si ho môžeš dať ešte výhodnejšie. To sa skrátka oplatí!

2FORU

Prepadol ťa malý hlad? Tak neprepadaj panike. Zachráni ťa malý burger, Snackwrap alebo McNuggets a k tomu hranolky či malý nápoj. Tvoja obľúbená dvojka sa ti teraz oplatí ešte viac.

Prihlásenie k newsletteru