Oliver Oswald

Herec

“Pretože musíme myslieť na naše deti a ich deti”

Máme malo času na uvedomenie si toho, aké dôležité je starať sa o životné prostredie, a aké drastické dôsledky môže mat ľudská ľahostajnosť.
Verím, že vďaka uvedomelým ľuďom, ale hlavne svetovým korporáciám, ktoré do veľkej miery ovplyvňujú masu ľudí, bude naša budúca generácia žiť minimálne na takej úrovni ako žijeme aj my teraz. Myslime na naše deti a aj ich deti. Raz sa nám za to poďakujú.

O Oliverovi

Oliverova herecká kariéra sa začala ponukou zo Slovenskej televízie na účinkovanie v 40-dielnom vzdelávacom cykle pre deti Mediálni špióni. V 11-tich rokoch si zahral úlohu Adama v komediálnom seriáli TV Markíza Zita na krku. Nasledovali epizódne úlohy vo viacerých seriáloch TV Markíza. V súčasnoti účinkuje v známom seriáli Oteckovia. Zahral si aj v jednom z najviac medzinárodne oceňovaných filmov posledných rokov - Učiteľka so Zuzanou Mauréry v hlavnej úlohe.V 14-tich rokoch začal podnikať - vyhľadáva módne značky, ktoré zaujímajú mladých ľudí a limitované kusy tričiek alebo topánok prináša na Slovensko. V detstve hrával niekoľko rokov futbal za Slovan Bratislava. Študuje na bilingválnom gymnáziu v Bratislave. Herecké schopnosti si zdokonaľuje v LUDUSe. Má rád prírodu a cestovanie. Raz by si rád zahral vo vojnovom filme.

Napíš svoje pretože

Napíš nám, prečo práve tebe záleží na našej prírode, okolitej krajine alebo planéte Zem. Každé pretože je správne.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Spoločnosť McDonalds Slovakia spol. s r.o. si vyhradzuje právo zaslaný príspevok upraviť, prípadne nezverejniť.

Plastové sme nahradili . Pretože nepomôže žiadny .

Prihlásenie k newsletteru