Zavrieť ×

Vegetariánske

Zelenina, čo chutí skvele

Veggie placka

Vďaka zeleninovej Veggie placke si môžeš dopriať skvelú chuť Mekáča aj bez mäsa. Na povrchu ťa prekvapí extra chrumkavá strúhanka zo semienok a kukuričných lupienkov. A keď sa zahryzneš, čaká ťa jedinečná chuť veľkých kúskov zeleniny, ementálu a špeciálnej zmesi korenia. Preto je vnútri pekne vláčna a šťavnatá. S lahodnou chuťou zeleniny, ako je mrkva, petržlen, hrášok, brokolica či paprika. A vegetariánov iste poteší, že sa pripravuje vždy oddelene od mäsa.

Veggie burger

Náš nový Veggie má v sebe všetko, čo na burgeroch miluješ. Je chrumkavý, šťavnatý a plný chuti. Placku s kúskami zeleniny a s ementálom v chrumkavej strúhanke skvele doplňuje plátok čedaru, paradajky, šalát a jemne krémová ranch omáčka s bylinkami. Skrátka, láska na prvé zahryznutie.

Veggie wrap

Veggie wrap si priam zamiluješ. Šťavnaté kúsky zeleninovej placky v chrumkavej strúhanke s čerstvou paradajkou, šalátom a čedarom ochutené jemne krémovou ranch omáčkou s bylinkami, to si nemôžeš nechať ujsť. Skvelá chuť Mekáča teraz aj bez mäsa.

Veggie šalát

Zeleninová placka a zelenina? No jasné, a pritom nielen skvele chutí, ale aj zasýti. Kombinácia na povrchu chrumkavej a vnútri vláčnej Veggie placky s bohatou porciou čerstvého šalátu, cherry paradajok, baby špenátu a syra Caesar ťa jednoducho dostane. Nie je čo riešiť. Snáď len to, ktorú zálievku si vyberieš – syrovú, koktailovú, Caesar, jogurtovú, alebo balsamico s olivovým olejom?