Zamestnanci

Naši zamestnanci sú motorom aj srdcom našich reštaurácií. Do ich rúk vkladáme zodpovednosť za to najdôležitejšie – spokojnosť našich zákazníkov. Preto sa nám vidí samozrejmé pomáhať im nielen v profesijnom, ale aj osobnom rozvoji, nech už sa rozhodnú zostať do budúcnosti s nami, alebo rozvíjať svoje schopnosti inde.

#SkillsForLife

Skills For Life je platforma, ktorej cieľom je podporovať našich zamestnancov v osobnom rozvoji. Práca v McDonald's je vo svete personalistov vnímaná ako „kvalitný základ“ pre budúci rozvoj. Vďaka získaným zručnostiam, ako je umenie komunikácie alebo dôslednosť, je skúsenosť s prácou v McDonald's cenená potenciálnymi zamestnávateľmi bez ohľadu na krajinu a odvetvie.

V rámci nášho prepracovaného systému školenia ponúkame každému možnosť kvalitných manažérskych kurzov, ktoré im otvárajú dvere postupu nielen v rámci spoločnosti McDonald's. Počas prevádzky sa potom naučia pracovať s tímom ľudí, riešiť krízové situácie a získajú praktické skúsenosti s vedením reštaurácie a ďalšie užitočné zručnosti do života.

Objav viac

Prihlásenie k newsletteru